GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Zobacz fotorelację z Wirtuoz Challenge 8 NEVER ENDING STORY

Podczas 8. edycji gali Wirtuoz Challenge Never Ending Story, która odbyła się w Wolborzu, na karcie walk znalazły się pojedynki zarówno w formule MMA, K-1 jak i Grapplingu.

Organizatorzy przyzwyczaili nas do tego, że możemy oglądać młodych zawodników wchodzących w świat sportów walki, jak i tych z uznanymi nazwiskami i wieloma pojedynkami na koncie. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy lokalni Adrian Wajszczyk z Tomaszowa Mazowieckiego, Piotr Grodek z Wolborza oraz Radosław Czajka z Będkowa, który dał niesamowitą walkę z Bartłomiejem Krogulcem z Radomska. Na pochwałę zasługuje również zawodnik z Łodzi, Dominik Wielgosz, który po 3 rundowej wojnie w klatce pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Kacpra Cholewę ze Sportowych Puław. Lokalna publiczność najbardziej wyczekiwała pojedynku lokalnego bohatera i zawodnika federacji KSW Marcina Krakowiaka, który zmierzył się w superfightcie z dużo cięższym zawodnikiem ze Sportowych Puław Kamilem Gawryjołkiem. Walka odbyła się w grapplingu i po 10 minutowej wojnie na chwyty zakończyła się remisem.
 
W walce wieczoru w formule K-1 zmierzyli się pochodzący z Opoczna Piotr Stępień oraz zawodnik Czerwonego Smoka Adrian Fryska. Walkę już w pierwszej rundzie wygrał Piotr Stępień udowadniając, że nie bez powodu uważany jest za jednego z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia.

Gala odbyła się pod patronatem Starosty Powiatu Piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka, Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa oraz Polskiego Związku Kickboxingu. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wirtuoz, sponsorem głównym została firma Kubuś-Bud, a patronem medialnym Piotrkowski24.

Zdjęcia: Grzegorz Adamek/Kątem O.K. Photography

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!