GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Piknik na zakończenie wakacji

Uczestnicy czterech tygodni półkolonii wzięli udział w finale projektu ,,Przez sport do zdrowia – aktywne wakacje dla dzieci z powiatu piotrkowskiego”. 

Projekt zrealizowany został przez Stowarzyszenie Wirtuoz. Wśród przygotowanych atrakcji było miasteczko sportowe, dmuchańce, warsztaty i animacje. Podczas finału podsumowano cztery tygodnie zajęć, wśród których było 120 godzin zajęć sportowych, edukacji żywieniowej, warsztatów umuzykalniających i wycieczek edukacyjno-krajoznawczych.

W półkoloniach wzięło udział 120 dzieci w wieku 6-13 lat z gminy Wolbórz i powiatu piotrkowskiego. W czasie pikniku przeprowadzone zostały rywalizacje w różnych dyscyplinach zręcznościowych i torze sprawnościowym przygotowanym przez organizatorów oraz wręczono certyfikaty uczestnictwa w półkoloniach dla beneficjentów projektu.

W wydarzeniu brał udział Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Zbigniew Ziemba.

Zadanie ,,Przez sport do zdrowia – aktywne wakacje dla dzieci z powiatu piotrkowskiego” było finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2023 rok.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: