GminykoronawirusWolbórz

Wolbórz: Szczepienia przeciwko COVID-19 w poradni AMICUS-MED

Mieszkańcy Gminy Wolbórz mają możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w przychodni AMICUS-MED w Wolborzu i Goleszach. Już ruszyły zapisy.

Na terenie gminy Wolbórz podmiotem realizującym szczepienia jest przychodnia AMICUS-MED. Szczepienia realizowane będą w przychodni w Wolborzu i Goleszach Dużych. 

Do szczepień w pierwszej kolejności skierowane są osoby w wieku 80+. Zapisy pod numerem tel. 733-112-320.

Osobom zainteresowanym Gmina organizuje transport do punktu szczepień. Chęć skorzystania z transportu należy zgłosić w dniu zapisu lub w Urzędzie Miejskim w Wolborzu pod numerem tel. 665-777-190 gdy jest znany termin szczepienia. Na szczepienie zabieramy dowód osobisty. 

– Chcemy jak najszybciej zaszczepić wszystkich zainteresowanych. W pierwszej kolejności do szczepień zapraszamy seniorów, do których dziś pracownicy MOPS dostarczą zaproszenie do zaszczepienia się. Kolejne grupy wiekowe wkrótce. Na terenie naszej gminy mamy dwa punkty szczepień w przychodniach AMICUS-MED, liczę na to, że w naszej gminie sprawnie przeprowadzimy akcję szczepień – powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros po odprawie z pracownikami MOPS i przychodni AMICUS-MED. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!