WolbórzWydarzenia

KOM-WOL w Wolborzu buduje nowoczesną siedzibę

Trwają prace wykończeniowe w nowym budynku gminnej spółki KOM-WOL. W nowoczesnym budynku znajdzie się park maszynowy oraz biuro obsługi klienta. 

Przeprowadzka spółki ze starych baraków przy ul. Kitowicza do nowoczesnego, ekologicznego budynku, zasilanego gazem, nastąpi w przyszłym roku. W tym roku w budynku zakończone zostaną prace wykończeniowe. Od nowego roku rozpocznie się porządkowanie terenu po budowie polegające na jego utwardzeniu, wyznaczeniu ciągów komunikacyjnych i nasadzeniach zieleni. W przyszłym roku budynek będzie wyposażany w niezbędny sprzęt służący do obsługi klientów, meble, wyposażenie biurowe.

Po realizowanej inwestycji oprowadził burmistrza Andrzeja Jarosa, prezes spółki KOM-WOL Krzysztof Dziubałtowski. Towarzyszył im Dymitr Jędryka, kierownik referatu budownictwa Urzędu Miejskiego w Wolborzu. Nowoczesny energooszczędny budynek, już prezentuje się niezwykle okazale i z pewnością będzie jedną z wizytówek gminy.  Inwestycja realizowana jest ze środków spółki KOM-WOL i bankowego kredytu. 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
6 listopada, 2018 18:49

Na szczescie juz nie bedzie Szulca na fotach….

Powiązane artykuły

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!