GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Koncert życzeń w Wolborzu: Czek i poducha dla Wiktorii

Mała Wiktoria otrzymała od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa czek na 2000 zł. W Wolborskim Centrum Kultury  odbył się koncert z okazji „Dnia Kobiet i Mężczyzn”. 

Koncert dla kobiet i mężczyzn jest już tradycją w Wolborzu. Dla zebranej publiczności, w scenografii telewizyjnego koncertu życzeń z dawnych lat, wystąpiły zespoły Cantare i Fermata. Były życzenia, znane muzyczne przeboje i moc kwiatów, które wręczali wszystkim Paniom przed wejściem na salę burmistrz Wolborza Andrzej Jaros w towarzystwie przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina i Michała Szymańskiego wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Piotrkowskiego. Koncert uświetniła para taneczna ze Studia Tańca Michała Gawlika. 

W trakcie koncertu rodzicom pierwszego w tym roku narodzonego dziecka w gminie Wolbórz burmistrz Andrzej Jaros wręczył czek na 2000 zł. Burmistrzowi towarzyszyły panie z KGW Świątniki Marzena Stankowska i Monika Jaros, które przekazały rodzicom Wiktorii, państwu Grzesikom, poduchę dla malucha. 

Wśród licznej publiczności koncertowej byli posłowie na Sejm RP Grzegorz Lorek, Honorowy Obywatel Wolborza oraz Adrian Witczak. Koncert poprowadziła Kamila Dubilas i Darek Ślęzak. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!