KulturaNadchodzące wydarzeniaSportWażne wiadomościWydarzenia

Już niebawem Wirtuoz Challenge 9 Peace and Love to Fight

Wirtuoz Challenge 9 Peace and Love to Fight, to już 9. edycja gal organizowanych przez Stowarzyszenie Wirtuoz pod patronatem burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa i starosty powiatu piotrkowskiego Piotra Wojtysiaka.

Już 16 września w Wolborzu do okrągłej klatki wejdą zarówno zawodnicy lokalni, prospekci, jak i ci z już uznanymi nazwiskami na rynku sportów walki. Walka wieczoru to pojedynek zdecydowanie najlepszego zawodnika K-1 w naszym kraju, czyli Piotra Stępnia, pochodzącego z Opoczna, a trenującego na co dzień w warszawskiej Palestrze, który zmierzy się z Arturem Setlakiem, czyli zawodnikiem z również uznanym już nazwiskiem na scenie sportów walki. Pikanterii dodaje fakt, że walka odbędzie się w formule K-1, jednak w małych rękawicach do MMA. 

W karcie walk ponadto: dwaj zdolni zawodnicy z rzgowskiej Anacondy czyli Dawid Borzęcki oraz Rafał Marczuk, Mikołaj Kałuda oraz Adam Rybczyński z łódzkiego Octopusa. Wirtuoz Challenge stawia również na młodych i mniej znanych zawodników. Przypomnijmy, że na galach Wirtuoz Challenge występowali kiedyś m.in. Marcin Krakowiak, Adrian Bartosiński, Robert Ruchała (obecnie liczący się zawodnicy KSW).

Federacja mocno stawia na kolejnych młodych zawodników, w których widzi potencjał na miarę wspomnianej trójki, warto zwrócić uwagę np. na Krzysztofa Kamińskiego ze Skierniewic czy Kryspina Karbownika z pobliskiego Tomaszowa Mazowieckiego. Zapowiada się ciekawy piątkowy  wieczór ze sportami walki.

Gala odbędzie się już 16 września w hali sportowej w Wolborzu. Początek o godzinie 19:00. Bilety do nabycia przez stronę Stowarzyszenia Wirtuoz lub pod numerem telefonu 516 050 150. Patronem medialnym wydarzenia jest jak zawsze Piotrkowski24.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!