Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Z kartą mieszkańca hulajnogą taniej!

Dzięki Piotrkowskiej Karcie Mieszkańca taniej zapłacimy za przejazdy elektrycznymi hulajnogami. Do programu przystąpiła firma Blinkee.city będąca operatorem systemu. – To już drugi podmiot, który włącza się w nasz program, ale pierwszy prywatny. – mówił podczas briefingu prezydent Krzysztof Chojniak

– Na początku roku do PKM przystąpiła Łódzka Kolei Aglomeracyjna, a teraz firma Blinkee.city operator hulajnóg elektrycznych w Piotrkowie – dodał prezydent zapraszając kolejne firmy do włączenia się w miejski program.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia do Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. To kolejny krok popularyzacji hulajnóg elektrycznych, a taki jest nasz cel. Chcemy, aby dzięki naszej ofercie miejskie hulajnogi stały się elementem zbiorowego transportu miejskiego. To ekologiczny wybór ponieważ nasz sprzęt nie emituje spalin i hałasu – mówił Jakub Michałowski z firmy Blinkee.city.

Posiadacze karty mieszkańca mogą już korzystać z 15% zniżki na przejazdy. Jak to zrobić? – W aplikacji Blinkee.city w dziale dokumenty należy umieścić zdjęcie karty mieszkańca. Po jej zweryfikowaniu przez Biuro Obsługi Klienta będzie można już korzystać z przysługującej zniżki – tłumaczył przedstawiciel Blinkee.city.

W Piotrkowie jeździ 40 hulajnóg, które można wypożyczać i zostawiać w 20 strefach.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!