GminyWolbórz

Wolbórz nagrodzony!

Gmina Wolbórz zajęła 4 miejsce w województwie, a 1 miejsce w powiecie piotrkowskim w konkursie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.

Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros odebrał w Łodzi nagrodę za sprawne i prawidłowe przeprowadzenie spisu rolnego w 2020 roku. W konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale tzw. samospisu, Gmina Wolbórz zajęła I miejsce w powiecie piotrkowskim, a w skali województwa zajęła 4 lokatę.

– To dla nas miłe wyróżnienie ze strony Głównego Urzędu Statystycznego. Podziękowania należą się naszym mieszkańcom, którzy sprawnie odpowiedzieli na nasz apel dotyczący udziału w spisie rolnym oraz moim pracownikom i rachmistrzom spisowym. Jeszcze raz Państwu dziękuję i zachęcam do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, który rozpocznie się 1 kwietnia 2021 r.. – podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Nagrody Burmistrzowi Wolborza wręczali p.o. Zastępcy Dyrektora Urzędu Statystycznego w Łodzi dr Artur Mikulec oraz Katarzyna Szkopiecka – Kierownik Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi i Katarzyna Dzięgielewska – Kierownik Wydziału Organizacji Urzędu Statystycznego w Łodzi. 

Urząd Miejski w Wolborzu w nagrodę za 4 miejsce w województwie łódzkim otrzymał od Prezesa GUS nowoczesny sprzęt komputerowy. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!