Ważne wiadomościWolbórzWydarzenia

W intencji poległych żołnierzy

Dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi dr hab. Dariusz Rogut oraz Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapraszają na niedzielną Mszę Świętą w intencji żołnierzy poległych na ziemi wolborskiej. 

W najbliższą niedzielę 13 września godz. 16:00 odprawiona będzie msza święta w kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Wolborzu w intencji żołnierzy poległych na ziemi wolborskiej. Po mszy, delegacje stowarzyszeń, szkół i instytucji przejdą na miejsce odnowionej kwatery wojennej na cmentarzu parafialnym, gdzie dokonane zostanie poświęcenie grobu żołnierzy.

Prace renowacyjne kwatery wojennej na cmentarzu w Wolborzu zostały sfinansowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi przy współpracy z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem. 

W programie uroczystości okolicznościowe wystąpienia dr hab. Dariusz Roguta dyrektora IPN w Łodzi, Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa oraz złożenie wieńców i kwiatów na wojennej kwaterze. 

Zapraszamy mieszkańców Wolborza i regionu na uroczystość upamiętniającą poległych żołnierzy. Niedziela 13 września godz. 16:00 Cmentarz Parafialny w Wolborzu. 

0 0 vote
Article Rating

Powiązane artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x