Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Publiczne deklaracje Agnieszki Chojnackiej

Kandydatka na urząd prezydenta Piotrkowa Agnieszka Chojnacka, publicznie zadeklarowała najważniejsze punkty, które będzie chciała zrealizować, kiedy wygra wybory. To między innymi rozliczenie 20 lat rządów Krzysztofa Chojniaka, audyt elektrociepłowni, czy jak to określiła – „koniec z kolesiostwem i niedasizmem”.

Można dużo mówić, można dużo obiecywać, ale słowa nabierają mocy, kiedy złoży się pod nimi podpis. Dlatego dzisiaj chciałabym przeczytać swoją deklarację jako kandydatka na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Chcę zadeklarować rozpoczęcie projektu tanie ciepło dla Piotrkowa w oparciu o geotermię i finansowania zewnętrzne – mówiła Chojnacka. – Przegląd i analizę wysokości pobieranych opłat, danin i podatków od mieszkańców miasta, skuteczne pozyskiwanie funduszy na inwestycje, a nie jedynie opieranie ich o horrendalne kredyty ze zmiennymi stopami – wymieniała.

Kandydatka na prezydenta zadeklarowała także rozliczenie dotychczasowych rządów prezydenta Chojniaka, transparentność zatrudnienia w magistracie, dbałość o jakość pracy i kompetencje urzędników oraz partnerskie relacje i dialog społeczny z mieszkańcami Piotrkowa.

4.2 5 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
13 marca, 2024 22:01

Czekam na podsumowanie użytkowania limuzyny z szoferem !

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!