GminyWażne wiadomościWydarzenia

Dariusz Joński otwiera listę Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego

Poseł Dariusz Joński otwierać listę wyborczą Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej zatwierdziła w środę (24.04) listy KO do Parlamentu Europejskiego. 

– Wystawiamy najlepszych z najlepszych. Premier Donald Tusk postawił na wiarygodność, uczciwość i solidność. Najbliższa kadencja Parlamentu Europejskiego będzie jedną z najważniejszych, ponieważ będzie dotyczyła bezpieczeństwa – przede wszystkim polskiego bezpieczeństwa. Musimy mieć tam doświadczonych, ale przede wszystkim wiarygodnych polityków, którzy będą potrafili przekonać innych eurodeputowanych do tego, o czym mówi Donald Tusk, czyli o budowie żelaznej kopuły bezpieczeństwa nad Europą i o bezpieczeństwie naszych granic nie tylko tych na lądzie, ale także tych na morzu. To będzie główny cel najbliższej kadencji PE. Jesteśmy zdecydowani, żeby te wybory wygrać. Użyję takiego piłkarskiego określenia, ale nasz selekcjoner premier Donald Tusk wybrał najlepszą drużynę do tego, by wygrała z PiS-em.

– powiedział poseł Dariusz Joński w rozmowie z portalem Piotrkowski24.

Dariusz Joński aktualnie jest posłem na Sejm. Na liście jest także mieszkanka Piotrkowa – Małgorzata Pingot, która w ostatnich wyborach zdobyła mandat radnej. Listę zamykać będzie Hanna Gil-Piątek.

3.3 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!