MoszczenicaWydarzenia

Pożar sterty słomy

W miejscowości Gościmowice Pierwsze w nocy z środy na czwartek paliła się sterta słomy. Pożar wybuchł około 3 nad ranem. W akcji gaśniczej brali udział druhowie między innymi z OSP KSRG w Srocku.

Foto: OSP Srock

Tagi

Powiązane artykuły

6 komentarzy

  1. To nie sterta słomy tylko słoma zgniła. Nikt tego nie kupi. Co z tym zrobić? Najlepiej podpalić. I podpalił. Ognisko na raty. Już raz te zgniłą słomę ktoś podpalił. Strażacy ugasili, ale jeszcze trochę balotów zostało… co z tym syfem zrobić? Podpalić…

  2. To nie sterta słomy tylko zgniła słoma której nikt by nie kupił. Najlepiej spalić. Dwa razy już paliły się te zgniłe baloty…

  3. Od poniedziałku (tj. 12.08. 2019r) były zwożone świeże belki w to miejsce. Spłonęło ponad 200 dużych kwadratowych belek a “syf”, który był podpalony wcześniej nie był poustawiany u kogoś na polu tylko u właściciela więc mogło sobie leżeć i leżeć. I nikt nie miał prawa tego podpalać. Co za ludzie.. Co za świat . Udzielać się w sprawie na temat której nie ma się pojęcia. Leczcie się bo te Wasze wypociny są żałosne.

  4. Dziwny przypadek. Dwa razy pożar w tym samym miejscu i to w krótkim czasie. Piroman grasuje czy pożar na zlecenie? Wcześniej było tam bardzo dużo słomy i jakoś pożaru nie było. Cześć tej słomy z została sprzedana. A to co zostało i nie nadawało się do sprzedania najłatwiej spalić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Sprawdź także
Close
Back to top button
Close
Close