GminykoronawirusPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Powszechne punkty szczepień w Piotrkowie i Moszczenicy czynne tylko do końca wakacji

Zgodnie z decyzją Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi na terenie naszego województwa z dniem 31 sierpnia przestają funkcjonować Punkty Szczepień Powszechnych. W Piotrkowie Trybunalskim znajdował się on przy ulicy Belzackiej, natomiast w powiecie, zlokalizowany był w Hali Sportowej w Moszczenicy.

– W ostatnim czasie odnotowujemy znaczny spadek liczby szczepień w punktach zorganizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego. W związku z tym, a także biorąc pod uwagę potencjał punktów populacyjnych, aptek oraz mobilnych punktów szczepień funkcjonujących na terenie województwa łódzkiego, informuję, że nie ma potrzeby utrzymywania punktów szczepień powszechnych w obiektach należących do jednostek samorządu terytorialnego – czytamy w piśmie Jolanty Kowalik-Gęsiak, dyrektor Wydziału Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego oraz Pełnomocnik Wojewody Łódzkiego ds. szczepień przeciw Covid-19, nadesłanym do Urzędu Miasta (pismo w załączniku poniżej).

Oznacza to że z początkiem września Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonujący przy ulicy Belzackiej w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także w Hali Sportowej w Moszczenicy, zostaną zamknięte.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!