Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Pobili 34-latka i ukradli mu papierośnicę

Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 34-latka zabrali mu papierośnicę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. 38 i 40-latek usłyszeli już prokuratorskie zarzuty rozboju. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

– Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend przed jednym ze sklepów przy ulicy Włókienniczej w Piotrkowie Trybunalskim. 34-latek wychodził ze sklepu kiedy podbiegło do niego dwóch mężczyzn. Zaczęli go bić po twarzy. Zażądali pieniędzy i poczęstowania papierosem. Bezbronnemu 34-latkowi zabrali pojemnik, w którym miał kilkanaście papierosów. Na miejscu szybko pojawił się policyjny patrol. 40-latek i jego o dwa lata młodszy kompan zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu – relacjonuje Dagmara Mościńska, z biura prasowego KMP w Piotrkowie.

Mundurowi odzyskali skradzioną papierośnicę. Zebrali materiał dowodowy w tej sprawie. Sprawcy usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju, przestępstwa zagrożonego karą do 12 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: