Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kradli paczki, czy trafią „do pudła”?

Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 31-latka oraz 28-latkę, którzy na terenie magazynów kradli paczki. Mężczyzna wspólnie ze swoją kompanką łącznie ukradli towar o wartości blisko 1000 złotych. Oboje usłyszeli już zarzuty. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Piotrkowscy kryminalni prowadząc swoje działania, ustalili, że na terenie jednego z magazynów logistycznych na terenie powiatu, dochodziło do kradzieży paczek. – Aby potwierdzić swoje ustalenia, pojechali na miejsce zweryfikować swoje informacje. Ich typowania okazały się słuszne. Jak się okazało, sprawcami kradzieży byli pracownicy. Łącznie ukradli oni 6 paczek o wartości blisko 1000 złotych i informuje asp. szt. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie. – Mężczyzna podczas załadunku 8 listopada 2022 roku, odsunął folie z zabezpieczonej palety, po czym wyjął 6 paczek. Kobieta natomiast trzymała w tym czasie drzwi od pomieszczenia biurowego, aby tam ukryć łup. Po zakończonej pracy amatorzy cudzego mienia podzielili się skradzionym towarem. 31-latek oraz jego 28-letnia znajoma jeszcze tego samego dnia zostali zatrzymani – dodaje rzeczniczka policji.

Oboje usłyszeli już zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie wkrótce zadecyduje sąd. Sprawa ma charakter rozwojowy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
19 listopada, 2022 17:35

Jacek coś ci się kadra wykrusza.
Należy Ci się 🙂

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: