Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Włamania do domów jednorodzinnych. Apel Rady Osiedla Krakowskie Przedmieście – Sulejowska

Do dwóch włamań do domów jednorodzinnych doszło ostatnio w Piotrkowie Trybunalskim. Złodzieje na cel wzięli osiedle Sulejowska. Złodzieje grasowali na Różanej i Bawełnianej.

W tej sprawie w mediach społecznościowych o ostrożność zaapelowała Rada Osiedla Krakowskie Przedmieście – Sujelowska.

Piotrkowska policja potwierdza, że doszło w tym rejonie miasta do dwóch włamań. – Odnotowaliśmy, dwie kradzieże z włamaniem do domów jednorodzinnych. Do pierwszego zdarzenia doszło 4 listopada przy ulicy Bawełnianej, do kolejnego 16 listopada przy ulicy Różanej – mówi w rozmowie z nami Dagmara Mościńska z biura prasowego KMP w Piotrkowie.

Mieszkańcy z którymi rozmawialiśmy są przerażeni. – Wiele się słyszy o pladze włamań, ale nie sądziłam, że stanie się to tak blisko mojego domu. Nie wiem jak bym zareagowała, gdyby ktoś obcy grzebał w naszych rzeczach, gdyby ukradł to, na co wspólnie z mężem pracowaliśmy tyle lat – mówi jedna z mieszkanek ulicy Różanej. – Staramy się zwracać uwagę na obce samochody zaparkowane na naszej ulicy, bo mogą to być potencjalni złodzieje, który obserwują nasze domy – dodaje mąż naszej rozmówczyni.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!