KulturaNadchodzące wydarzeniaSport

Październikowa gala MMA w Wolborzu

Już 9 października w wolborskiej hali sportowej odbędzie się I Festiwal Sportów Walki Wirtuoz Special Edition. W karcie walk zobaczymy wyróżniających się zawodników z województwa łódzkiego i innych regionów Polski. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Michał Benben i Dominik Matusz.

W innych walkach wystąpią młodzi zdolni zawodnicy, jak 17-letni Radosław Czajka z Będkowa, który uważany jest za duży talent mieszanych sztuk walk. Jego rywal to niemniej zdolny i ciekawie zapowiadający się Patryk Nowak z Łodzi. Ponadto debiut w MMA czeka znanego już ze startów na galach Wirtuoz Challenge Mateusza Olkiewicza (wcześniej walki toczył w K-1). W walce kobiet zobaczymy Kingę Jendrasik – zawodniczkę, której wróży się dużą karierę nie tylko na arenie ogólnopolskiej.

Ciekawym akcentem gali będzie ostatnia zawodowa walka pochodzącego ze Skierniewic (również niepokonanego w zawodowym MMA) Przemysława Matuszewskiego, z młodym zawodnikiem z Łodzi – Piotrem Janikiem.

Oprócz wymienionych zawodników, zobaczymy kilka pojedynków zarówno w formule K-1, jak i MMA. Kto okaże się wygranym gali? Zapraszamy do śledzenia stron Stowarzyszenia Wirtuoz – organizatora eventu.

Zadanie finansowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok “ŁÓDZKIE NA PLUS”. Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.pl

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!