GminyWażne wiadomościWydarzenia

Marek Mazur I wicewojewodą łódzkim

Marek Mazur, dotychczasowy radny sejmiku wojewódzkiego, powołany na stanowisko I Wicewojewody Łódzkiego. Taką decyzje podjął premier Donald Tusk.

Premier Donald Tusk Powołał Marka Mazura na stanowisko I Wicewojewody Łódzkiego. Związany z Piotrkowem polityk PSLu o swojej nominacji poinformował w mediach społecznościowych.

Po 17 latach działalności w samorządzie województwa łódzkiego, w tym 12 lat jako przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego, przeszedł czas na pracę w wojewódzkiej administracji rządowej. Istotne sprawy, dla województwa łódzkiego dalej będą dla mnie najważniejsze. Jako szef regionalnej władzy uchwałodawczej województwa łódzkiego miałem okazję współpracować z administracją rządową w terenie dla dobra mojego województwa. Zapewniam, że dalej tak będzie, tylko z innego miejsca będę się angażował. Cieszę się bardzo, że dane mi będzie współpracować z wojewodą łódzką Dorota Ryl, z którą w samorządzie wojewódzkim współpracowałem, z dużymi efektami, przez 13 lat. Dziękuję za dotychczasową współpracę, z nadzieją na dalszą efektywną, za poparcie i rekomendację wicepremierowi, prezesowi PSL Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi, ministrowi Dariuszowi Klimczakowi, wiceministrowi Pawłowi Bejdzie a także wiceministrowi Adamowi Nowakowi.

napisał Marek Mazur.

Marek Mazur dotychczas obejmował mandat radnego w Sejmiku WŁ.

Z kolei funkcję II wicewojewody łódzkiego obejmie Grzegorz Majewski.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!