Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Konferencja „Skończyć z milczeniem”. Sędzia Anna Maria Wesołowska w Piotrkowie

Sędzia Anna Maria Wesołowska wystąpiła na konferencji „Skończyć z milczeniem”, organizowanej przez piotrkowski MOPR. Spotkanie odbyło się w auli UJK.

Znana z telewizyjnego programu prawniczka, była jedną z kilku prelegentów środowej konferencji. Wśród występujących byli także: Marek Mundant, który wygłosił wykład pt. „Osoby w okresie późnej dorosłości jako osoby narażone i doświadczające przemocy” i Agnieszka Olszewska z referatem „Prawne aspekty przeciwdziałania przemocy w rodzinie”.  Anna Mara Wesołowska mówiła o relacjach rodzinnych. Wygłosiła wykład „Dziecko w rodzinie”.

– Niezwykle interesujące wykłady, jednak chyba trzeci temat przekazany był nam w najbardziej przystępny sposób. Sędzia Wesołowska mówiła nie tylko o najmłodszych dzieciach, ale i o tych starszych. Ponadto przekazała wiele cennych wskazówek, które chętnie wcielimy w życie w naszej szkole, m.in. kącik prawny, który pokaże uczniom czym skutkować może chodzenie na wagary – powiedziała Wiesława Olejnik, dyrektor ZSP CKU w Szydłowie.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x