GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Gmina Wolbórz ma już węgiel!

Węgiel po cenie preferencyjnej dotarł 29 listopada na trzy składy w gminie Wolbórz, do Proszenia, Świątnik i Wolborza. 

Zakontraktowany węgiel dla mieszkańców gminy Wolbórz jest już na składach. Węgiel typu orzech pochodzi z polskiej kopalni w Jankowicach koło Rybnika. Kolejne dostawy będą jeszcze w tym tygodniu.

– Węgiel dostaną osoby, które wcześniej złożyły wniosek o jego zakup preferencyjny w Urzędzie Miejskim w Wolborzu. Tona węgla wraz z transportem do miejsca zamieszkania kosztuje 1920 zł. Gmina zapewnia transport węgla pod wskazany we wniosku adres, chcemy w ten sposób pomóc mieszkańcom i uniknąć problemów związanych z odbieraniem węgla ze składów. – powiedział Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Co ważne, pracownicy Urzędu Miejskiego w Wolborzu telefonicznie kontaktują się teraz z wnioskodawcami z informacją, że można już dokonać płatności za zakontraktowany węgiel w kasie Urzędu lub na wskazany rachunek bankowy Urzędu, który widoczny będzie na fakturze dla klienta. 

Urzędnicy przestrzegają, by nie dokonywać wpłat bez faktury wystawionej przez Urząd Miejski. Po dokonaniu płatności węgiel będzie dowieziony pod adres dostawy danej rodziny. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!