GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Gmina Grabica. Zgłoś zapotrzebowanie na węgiel

W związku z przyjęciem przez rząd projektu ustawy regulującej dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, gmina Grabica zwraca się do mieszkańców o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel kamienny do końca roku 2022 (orzech, groszek, miał – do 1,5 tony).

Pozwoli to określić skalę zapotrzebowania gospodarstw domowych na węgiel kamienny i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji na terenie gminy. Informacje związane z zapotrzebowaniem na węgiel kamienny można zgłaszać w Urzędzie Gminy osobiście w godz. 7:30-15:30 do 10 listopada 2022 r.

Uprawnionymi do zakupu węgla są osoby posiadające prawo do dodatku węglowego a zakup preferencyjny jest możliwy jeżeli wnioskodawca nie nabył węgla na sezon grzewczy 2022-2023 po cenie niższej niż 2000 zł/tonę. Dystrybucja węgla będzie prowadzona, w późniejszym czasie, przez lokalne składy opału, wskazane przez Urząd Gminy w Grabicy.

Wniosek i oświadczenie są do pobrania w Urzędzie lub na stronie: www.gminagrabica.pl a wszelkie szczegóły są udzielane pod numerem tel. 44 616 00 87.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: