Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Zmiany nie będzie – K. Chojniak wygrywa II turę wyborów! [DANE PKW]

Zakończyła się II tura wyborów prezydenckich. Po przeliczeniu głosów z 41 Obwodowych Komisji Wyborczych, zdecydowanie wygrywa Krzysztof Chojniak.

Z danych Państwowej Komisji Wyborczej wynika, że urzędujący prezydent zdobył 18 203 głosy, czyli 68,5%, a na Marlenę Wężyk-Głowacką głosowało 8 372 mieszkańców Piotrkowa, tj. 31,5% wszystkich głosów.

– Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tę kampanię. To słowa uznania i podziękowania dla wszystkich członków sztabu i kandydatów do Rady Miasta. Chciałbym podziękować także pracownikom urzędu i jednostek podległych, bo gdyby nie ta nasza wspólna praca, to ocena mieszkańców Piotrkowa nie byłaby tak wysoka jak pokazują wyniki. Pięknie dziękuję wszystkim. Przyjdzie jeszcze czas na takie szczegółowe podziękowania, bo dzisiaj nie chcę nikogo pominąć, dlatego mówię bardzo ogólnie, ale każdemu z osobna serdecznie dziękuję za zaangażowanie, za wparcie i za ciepłe słowa, a przede wszystkim za pracę, bo gdyby nie Państwa praca, to ten wynik nie byłby tak.

– powiedział do członków swojego sztabu wyborczego Krzysztof Chojniak.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!