GrabicaWydarzenia

Zgodnie z obietnicą – droga naprawiona

Kilka miesięcy temu mieszkańcy okolic Woli Bykowskiej, delikatnie mówiąc – nie byli zadowoleni z tego jak wygląda droga, która przechodzi przez ich wieś. Dlaczego? Jezdnię zniszczono przy budowie jednego z magazynów zlokalizowanych w centrum logistycznym. W sprawę włączył się wtedy Urząd Gminy. Wójt obiecał, że urzędnicy dopilnują, by droga wróciła do stanu sprzed budowy. Dziś mówimy: sprawdzam!

– Zgodnie z porozumieniem droga została naprawiona. Wygląda chyba nieco lepiej niż przed budową – mówi z zadowoleniem wójt Krzysztof Kuliński. – Droga będzie służyć mieszkańcom. Jest nowa nawierzchnia asfaltowa, pobocza są poszerzone i wyłożone kamieniem. Mam nadzieję, że mieszkańcy są zadowoleni – mówił wójt.

To jednak nie koniec remontu tej drogi. Firma naprawiła to, co zepsuła, ale nakładka asfaltowa przydałaby się na dalszym odcinku. Teraz tam, gdzie kończy się asfalt, zaczyna się droga z tłucznia. – Myślę, że w przyszłości ta droga także będzie utwardzona asfaltem, aż do samego Bąkowca. Niestety, nie w tym roku, ale firma P3 na tyle dynamicznie się rozwija, że z czasem znajdziemy pieniądze w budżecie i na tę drogę – powiedział Krzysztof Kuliński.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!