Nadchodzące wydarzeniaWolbórzWydarzenia

Zespół “Mazowsze” w pełnym składzie wystąpi w Wolborzu

Pełen skład zespołu MAZOWSZE, balet oraz orkiestra i chór wystąpią 15 listopada w Wolborzu w ramach projektu NIEPODLEGŁA. Wstęp wolny. Zapraszamy

Wielkimi krokami zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, dlatego  zapraszamy  do udziału w kolejnym projekcie realizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu pn. „Wolność nie jedno ma imię, czyli nasze drogi do wolności”, który jest dofinansowany z Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. 

Jest to niebywały sukces dla Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu, bowiem projekt ma za zadanie upamiętnienie lokalnych bohaterów i wydarzeń ważnych dla budowania tożsamości naszej małej ojczyzny.


Wisienką na torcie, która uświetni i wzmocni działania związane z budową Ścieżki, będzie koncert Państwowego Ludowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, który odbędzie się 15 listopada 2019r. o godz. 19.00 w Hali Sportowej w Wolborzu, a wstęp na niego będzie bezpłatny,  honorarium dla artystów zostanie pokryte w całości z pozyskanego projektu! 

Uroczyste podsumowanie działań projektowych, połączone z otwarciem Historycznej Ścieżki Edukacyjnej oraz rozstrzygnięciem konkursów i quizów odbędzie się w Proszeniu 20 listopada 2019r. 

Partnerami Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Proszeniu w realizacji projektu są: Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza, Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich w Proszeniu oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach. 

Zainteresowanych projektem odsyłamy na stronę internetową www.spproszenie.pl Szczegółów szukajcie także w mediach społecznościowych i prasie lokalnej, gdzie będziemy publikować bieżące informacje odnośnie projektu oraz plakatach reklamowych, które już niebawem pojawią się na terenie Gminy.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!