Nadchodzące wydarzeniaWola Krzysztoporska

Zapraszamy do teatru, a właściwie… na Olimp!

Już w najbliższą sobotę (21.04) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej kolejny spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic.

„Olimp”, czyli skok na kasę, to pełnowymiarowy spektakl o sile kultury. Rzecz dzieje się w antycznej Grecji, na Olimpie, gdzie trwa nieustająca impreza, ambrozja leje się litrami, a znudzeni bogowie wymyślają coraz to nowe rozrywki.

Wydawałoby się, że nic nie zachwieje olimpijskiego raju i sielankowego życia bogów, aż do dnia, gdy okazuje się, że skarbiec zieje pustkami. Bogowie stają przed dylematem: komu obciąć dotacje, aby przetrwać trudne czasy oczekiwania na wpływy do budżetu. Żaden pomysł nie wydaje się dobry, a czas ucieka. Pewnego dnia Zeus wpada na pomysł, aby cofnąć pieniądze przeznaczone na kulturę. Oj, będzie się działo, gdy Muzy odpowiedzialne za poszczególne dziedziny kultury i sztuki postanowią Zeusa przechytrzyć…

– Dwugodzinna komedia z przesłaniem, pełna muzyki, śpiewu i tańca przypadnie do gustu widzom bez względu na wiek. Serdecznie zapraszam na spektakl do GOK-u w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) już 21 kwietnia o godz. 18.00. Zapomniałam dodać, oczywiście wstęp wolny! – zachęca do obejrzenia spektaklu radna Beata Wieczorek, która po raz kolejny, przy współpracy z GOK, zorganizowała wizytę grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic w Woli Krzysztoporskiej. Warto dodać, że poprzednie przedstawienia spotkały się z bardzo przychylnym odbiorem wśród widzów.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!