GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Spotkania informacyjne dla mieszkańców w sprawie kolei z Piotrkowa do Bełchatowa

Firma realizująca projekt modernizacji linii kolejowej Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa zaprasza mieszkańców na spotkania informacyjne, podczas których zostaną zaprezentowane przyjęte rozwiązania projektowe. Będzie także możliwość zadania pytań przedstawicielom Wykonawcy. Można również wyrazić opinie i przedstawić ewentualne sugestie za pośrednictwem elektronicznej ankiety, do której poniżej podajemy link.

Firma TPF Sp. z o.o. na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. realizuje zadanie pn.: „Modernizacja i elektryfikacja linii kolejowej nr 24 na odcinku Piotrków Trybunalski – Bełchatów z wydłużeniem do Bogumiłowa”. Projekt realizowany w ramach Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej – Kolej+ do 2029 roku.

Wykonawca chce zaprosić mieszkańców miasta Piotrków Trybunalski, gminy Rozprza oraz gminy Wola Krzysztoporska do udziału w spotkaniach informacyjnych. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane przyjęte rozwiązania projektowe, a także będzie możliwość zadania pytań przedstawicielom wykonawcy.

Spotkanie dla mieszkańców miasta Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, zaplanowane jest na 13 maja 2024 w godzinach 16:00 – 18:00 i odbędzie się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej ul. Południowa 2.

Link do ankiety:

https://forms.gle/pstBajqwybrnGCUm9

Mat: UG Wola Krzysztoporska

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!