GminyWażne wiadomościWydarzenia

Zamkną DK12/91. Będzie eksperyment procesowy

GDDKiA informuje, że w najbliższą środę – 30 listopada, w godzinach – od 11:00 do ok. 13:00, zamknięta będzie DK12/91 między węzłem Tuszyn i Węzłem Piotrków Trybunalski Północ. Ma to związek z przeprowadzanym w Karlinie tzw. eksperymentem procesowym.

– Objazd zostanie wyznaczony autostradą A1. Jadący z Łodzi do Piotrkowa Trybunalskiego na węźle Tuszyn będą kierowani autostradą A1 do węzła Piotrków Trybunalski Południe, gdzie będą mogli wjechać do miasta. Analogicznie w przeciwnym kierunku. Z kolei jadący drogą ekspresową S8 od strony Tomaszowa Mazowieckiego będą musieli dotrzeć do węzła Piotrków Trybunalski Zachód, tam zjechać na autostradę A1 i kontynuować podróż do węzła Tuszyn – informuje Maciej Zalewski z GDDKiA.

Eksperyment procesowy ma być wykonany w związku z wypadkiem do którego doszło 5 października 2020 roku. Wówczas około 60 letni mężczyzna został potrącony na pasach przez samochód ciężarowy.

– Zgłoszenie do piotrkowskiej policji dotarło około 18:40. Ze wstępnych informacji wynika, że około 60-letni mężczyzna przechodził z rowerem przez przejście dla pieszych i uderzył w niego tir marki scania jadący od strony Piotrkowa – informowała wtedy asp.szt. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie. – Niewątpliwie jeden z mężczyzn – kierowca ciężarówki lub pieszy – miał czerwone światło i nie powinien znaleźć się na pasach. Śledztwo wykaże który z nich – mówiła dwa lata temu rzeczniczka.

Zobacz także:

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lolo
Lolo
28 listopada, 2022 22:41

Ma ktoś plecy………

Łukasz
Łukasz
28 listopada, 2022 22:58

Po dwóch latach „eksperyment”? To są żarty.

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!