RozprzaWydarzenia

Remont wiaduktu na DK 91 w Cekanowie. Będą utrudnienia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi informuje, że od 16 lipca 2018r. rozpocznie się remont wiaduktu w ciągu DK 91 w miejscowości Cekanów.

– Cieszymy się, że zarządca drogi zdecydował się na modernizację tego obiektu. Wielokrotnie monitowaliśmy do Generalnej Dyrekcji o to, by ta rozpoczęła remonty swoich dróg, i jak widać nasza ciężka praca przynosi pozytywne efekty – powiedział w rozmowie z nami wójt, Janusz Jędrzejczyk. – Remont potrwa około 3 miesiące, dlatego już przepraszamy za utrudnienia. Pamiętajmy jednak, że chwile się przemęczymy, ale komfort jazdy na tym odcinku będzie znacznie lepszy – dodał wójt Jędrzejczyk.

Zakres inwestycji obejmuje remont istniejącego wiaduktu kolejowego i ma na celu poprawienie parametrów technicznych wiaduktu. W związku z planowaną inwestycją, GDDKiA Oddział w Łodzi planuje od 16.07 do 14.10.2018 r. zamknąć DK 91 na odcinku inwestycji. Na czas remontu ruch zostanie poprowadzony wyznaczonym objazdem przez miejscowości Ignaców i Cekanów.

 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!