Remont wiaduktu na DK 91 w Cekanowie. Będą utrudnienia

Views: 635

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi informuje, że od 16 lipca 2018r. rozpocznie się remont wiaduktu w ciągu DK 91 w miejscowości Cekanów.

– Cieszymy się, że zarządca drogi zdecydował się na modernizację tego obiektu. Wielokrotnie monitowaliśmy do Generalnej Dyrekcji o to, by ta rozpoczęła remonty swoich dróg, i jak widać nasza ciężka praca przynosi pozytywne efekty – powiedział w rozmowie z nami wójt, Janusz Jędrzejczyk. – Remont potrwa około 3 miesiące, dlatego już przepraszamy za utrudnienia. Pamiętajmy jednak, że chwile się przemęczymy, ale komfort jazdy na tym odcinku będzie znacznie lepszy – dodał wójt Jędrzejczyk.

Zakres inwestycji obejmuje remont istniejącego wiaduktu kolejowego i ma na celu poprawienie parametrów technicznych wiaduktu. W związku z planowaną inwestycją, GDDKiA Oddział w Łodzi planuje od 16.07 do 14.10.2018 r. zamknąć DK 91 na odcinku inwestycji. Na czas remontu ruch zostanie poprowadzony wyznaczonym objazdem przez miejscowości Ignaców i Cekanów.

 

Komentarzy: 0

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *