GminyWażne wiadomościWydarzenia

Zaginął Mirosław Anders

Rodzina poszukuje Mirosława Andersa. Ma 41 lat i jest osobą z niepełnosprawnością. Może być z nim utrudniony kontakt słowny. Prawdopodobnie nie będzie potrafił się przedstawić ani poprosić o pomoc.

Mirosław Anders wyszedł ze swojego domu 9 września około godziny 22:30 w miejscowości Antonielów (łódzkie). Następnie o godzinie 23:05 widziany był w Tomawie kiedy szedł drogami leśnymi. Rodzina 10 minut po telefonie od sąsiada przyjechała na wskazane miejsce. Niestety mężczyzny już tam nie było. Dwa dni później, około godziny 10:00 widziany był w Tomawie w lesie. Potem ślad po nim zaginął.

Mężczyzna lubi spacerować i dobrze zna okolice. Mieszkańcy, rodzina oraz służby intensywnie poszukują zaginionego. Niestety nie trafiono na żaden trop.

W dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę polo koloru żółtego, pomarańczową kamizelkę odblaskową, dresowe spodnie koloru granatowego z lampasami, szarą czapkę z daszkiem.

Rysopis: 190 cm wzrostu, waga około 120kg, krótkie szpakowate włosy. Twarz owalna, szeroki nos i odstające uszy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, rodzina prosi o kontakt pod numerem telefonu: 605 605 405

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!