Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Policja nadal poszukuje zaginionego Emila Frania

Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Emilem Franiem, urodzonym 1977r., zam. Piotrków Trybunalski. W piątek (02.02) mężczyzna poszukiwany był w lesie rakowskim. Kilkudziesięciu policjantów z psami tropiącymi przeczesywało las pomiędzy ulicą Rakowską, Logistyczną, Michałowską.

Emil Frań w nocy 14/15.01 bądź 15.01 w godzinach porannych wyszedł z domu, nikogo o tym nie informując. Do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał również kontaktu.

Rysopis: wzrost ok 175-180 cm, tęższej budowy ciała, włosy koloru brązowego, oczy koloru brązowego. Ubrany w czarną puchowa kurtkę z naszywka na ramieniu koloru szarego, niebieskie spodnie jeansowe lub beżowe, szare buty, czarny plecak.

Osoby które mogą udzielić informacji o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Szkolna 30/38, tel. 47 846 14 21, 47 846 13 00, bądź najbliższą jednostką Policji lub na numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA:

W piątek (02.02) mężczyzna był poszukiwany w lesie rakowskim. Kilkudziesięciu policjantów z psami tropiącymi przeszukiwało las pomiędzy ulicą Rakowską, Logistyczną, Michałowską.

3.8 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!