KulturaWolbórz

Marcin Wyrostek wystąpił w Wolborzu

Tradycyjny Wolborski Koncert Noworoczny za nami. W tym roku, w związku z pandemią, wydarzenie transmitowane było w internecie, gdzie każdy mógł obejrzeć relacje w domu.

Koncert cieszył się dużym powodzeniem, obejrzało go w sieci kilkaset osób. Gości powitała z sali Wolborskiego Centrum Kultury dyr. Kamila Dubilas. Następnie Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza przedstawił prezentację zrealizowanych w roku minionym inwestycji oraz plany i zamierzenia na rok bieżący.  – Ciesze się, że mimo pandemii udało nam się spotkać z mieszkańcami miasta i gminy Wolbórz. Spotkaliśmy się w sposób nietypowy, w domach naszych mieszkańców, za pośrednictwem sieci internet. Mam nadzieje, że ten sposób komunikacji sprawił, że zainteresowani mogli zobaczyć i usłyszeć jakie inwestycje zrealizujemy w roku 2021 – powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

W drugiej części koncertu wystąpił znakomity Marcin Wyrostek z zespołem Corazone i to była wspaniała kulturalna uczta udowadniająca, że mimo trudnych czasów wydarzenia kulturalne są dla nas ważne i potrzebne.

Retransmisja koncertu jest do obejrzenia na kanale YouTube Wolborskiego Centrum Kultury – tutaj.  

Koncert przygotowało Wolborskie Centrum Kultury. 

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!