GminyKulturaWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Zasłużeni nagrodzeni podczas koncertu noworocznego w Wolborzu

Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dąbrowska to Zasłużeni dla Gminy Wolbórz. Statuetki wręczył nagrodzonym Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

W piątek 2 lutego w Wolborskim Centrum Kultury odbył sie tradycyjnie organizowany od lat Koncert Noworoczny Burmistrza Wolborza. Sala była wypełniona po brzegi. Burmistrz podsumował na multimedlanym ekranie mijającą 5-letnią kadencje samorządu (nowe wybory 7 kwietnia) pokazując dokonania, zrealizowane inwestycje i plany na lata przyszłe. Wolbórz od lat jest najbogatszą gminą w powiecie piotrkowskim i 54 gminą w kraju na 630 sklasyfikowanych małych miast. To duży sukces zespołu pracowników i radnych Rady Miejskiej, którym Andrzej Jaros podziękował na scenie wręczając okolicznościowe dyplomy. 

– ​W trakcie koncertu podsumowałem mijająca 5-letnią kadencję, pokazałem nasze osiągnięcia i plany na kolejne lata. Dziękuje radnym na czele ze Zbigniewem Klewinem, przewodniczącym rady za dobrą robotę, dziękuje moim pracownikom z urzędu i jednostek podległych. Życzę dotychczasowym radnym zdobycia mandatów w kwietniowych wyborach samorządowych, to dobry zespół, a przed Miastem i Gminą nowe wyzwania. – powiedział Andrzej Jaros burmistrz Wolborza. 

Tradycją koncertu jest honorowanie Zasłużonych dla Gminy Wolbórz. W tym roku tytuły i statuetki za swoją działalność zawodową i społeczną otrzymali: Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dabrowska. Dodatkową nagrodę Burmistrz wręczył za promocję naszej gminy kapelmistrzowi Reprezentacyjnej Orkiestry Gminy Wolbórz Gabrielowi Zarembie z OSP Żarnowica. 

Koncert Noworoczny zaszczycili swoją obecnością m.in. Marek Mazur Wicewojewoda Łódzki, Grzegorz Lorek poseł na Sejm, Zbigniew Ziemba wicemarszałek WŁ, Piotr Wojtysiak – Starosta Piotrkowski oraz powiatowi radni. 

– Dziękuję Panowie za wsparcie naszej gminy w czasie minionych lat. To był piękny wieczór z fantastycznym koncertem na finał w wykonaniu „Ewelina Hak Jazzy Performance”. Dziękuje pięknie naszej wolborskiej publiczności za przybycie. – podsumował podczas toastu noworocznego Andrzej Jaros bBurmistrz Wolborza. 

Relacja z koncertu online dostępna pod linkiem YouTube

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!