GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Wolbórz: Ruszyła budowa Szczerbca

Rozpoczęły się prace budowlane na obiekcie TS Szczerbiec Wolbórz. Kompleksowo rozbudowany zostanie budynek zaplecza sportowego dla zawodników i piłkarzy.

Rozbudowa budynku TS Szczerbiec Wolbórz, które w tym roku obchodzi jubileusz 100 lecia istnienia, wkroczyła w fazę realizacji. Planowana od wielu miesięcy inwestycja była szeroko konsultowana z Zarządem TS Szczerbiec oraz z radnymi Rady Miejskiej. Dziś z wykonawcą na placu budowy spotkali się Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza, z-ca Burmistrza Dymitr Jędryka i przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin.

W ramach przebudowy budynek zostanie kompleksowo zmodernizowany, powstaną nowe szatnie, toalety i pomieszczenia gospodarcze na sprzęt wykorzystywany do utrzymania stadionu, dobudowany zostanie widokowy taras, zainstalowany zostanie nowy system ogrzewania i klimatyzacji obiektu.

Prace budowlane zakończone zostaną do końca sierpnia br., a budynek TS Szczerbiec Wolbórz stanie się wizytówką 100-letniego klubu.

Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku plany przebudowy obiektu oglądał m.in. prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak, który spotkał się z władzami klubu oraz z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem. W spotkaniu uczestniczyli także Stanisław Sipa wiceprezes ŁZPN, działacze Szczerbca Wolbórz na czele z prezesem Adamem Kołodziejczykiem. Dziś wszyscy z niecierpliwością czekają na efekty prac na stadionie.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!