AleksandrówWydarzenia

Wlepiali odblaski

Elementy odblaskowe znacznie zwiększają bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym, obowiązek ich noszenia ma każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu poza obszarem zabudowanym. Zdaniem ekspertów odblaski siedmiokrotnie zwiększają szansę, że kierowca zauważy pieszego, a tym samym zdąży wyhamować lub bezpiecznie go ominąć. Dlatego też Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z piotrkowską Komendą Miejską Policji zorganizowało w Skotnikach (gm. Aleksandrów) akcję rozdawania odblasków. Policjanci wspólnie z Michałem Małeckim – radnym powiatowym, Grzegorzem Sipą – animatorem społecznym oraz młodzieżą z terenu gminy wręczali mieszkańcom kamizelki odblaskowe. Zebrani wysłuchali także prelekcji nt. bezpieczeństwa na drodze, którą wygłosił Grzegorz Kotarski – naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Piotrkowie Tryb.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rysio
rysio
21 grudnia, 2017 17:59

Wybory już blisko więc każda forma promocji jest dobra a do tego darmowa to naprawdę super.

!!!???
!!!???
21 grudnia, 2017 21:02

Pan Grzegorz Sipa były animator sportu u Pana Dionizego Głowackiego a teraz animator społeczny u Pana Michała Małeckiego .Ciekawa animacja …

???
???
Reply to  !!!???
22 grudnia, 2017 14:10

U pana G. Sipy koszula kolorowa więc łatwo ją przekręcić na inną stronę.A pan Michał z takimi ludżmi daleko pan nie dojdzie.

Jola
Jola
Reply to  ???
22 grudnia, 2017 18:44

Pan Michał to taki dobry samarytanin przygarnia tych, których nie chce Pan Dionizy.Szkoda, że nie ma swojego zdania i przez to wiele traci…

Jola
Jola
Reply to  ???
22 grudnia, 2017 18:47

Pan Michał to taki dobry samarytanin przygarnia tych, których nie chce już Pan Dionizy.Szkoda bo przez to dużo traci…

Magda
Magda
22 grudnia, 2017 07:52

A dlaczego tylko w Skotnikach? Też chętnie bym odebrała taki element odblaskowy. W czym Skotniki są lepsze od Dabrówki albo od Dąbrowy. Chyba więcej wyborców tam jest. Nie ma to jak się promować za nasze pieniądze….

Roman
Roman
Reply to  Magda
29 grudnia, 2017 13:53

Magda:)
Sorry taki mamy klimat:)!

Magda
Magda
22 grudnia, 2017 07:53

A Pan Małecki znowu w damskich spodniach 🙂

Racjonalista
Racjonalista
Reply to  Magda
22 grudnia, 2017 21:10

Akcja fajna. Chcemy też w innych miejscowościach 🙂 Troszkę jednak przeraża mnie poziom wpisów. Bądźmy merytoryczni i dorośli. To, że ktoś zmienia pracodawcę w dzisiejszych czasach tj. norma. To nie jak kiedyś, że człowiek pracował 30 lat w jednym zakładzie. Szanujmy siebie, jak jest coś fajnego cieszymy się, jak coś złego negujmy. Nie obrażajmy ludzi.

Tomasz
Tomasz
22 grudnia, 2017 18:29

Lepiej ,że kolorowa jak miała by być brudna.

Tomasz
Tomasz
22 grudnia, 2017 18:30

hahahah , krawat chyba też damski ma jakieś cekiny 🙂

Marek Gajda
Editor
23 grudnia, 2017 08:46

Wszelka pozamerytoryczna ocena człowieka jest bezsensowna i tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Nie obchodzi mnie, jak Małecki czy ktoś inny się ubiera, z kim sypia i generalnie co robi prywatnie (o ile nie popełnia przestępstw), ale co ma w głowie i jak potrafi to wykorzystać dla siebie lub dobra innych. Ktoś tam napisał, że wybory blisko, więc każda forma promocji dobra. Idąc tym tokiem myślenia, Małecki musiałby nie wychodzić z domu do wyborów, bo przecież wyjście do sklepu też mogłoby być uznane za formę promocji, ponieważ sklep to miejsce publiczne. Darmowa? Myślę, że faceta stać na opłacenie całkiem niezłej… Czytaj więcej »

JA CY KOW
JA CY KOW
23 grudnia, 2017 10:17

Ocenianie kogoś po wyglądzie jest bardzo słabe! Ale jeśli już to patrząc na ubiór Pana Małeckiego to mogę stwierdzić ż jest nienaganny idąc dalej to bardzo markowa odzież nie kupiona zapewne na bazarze jakiejś sieciowce czy innym podrzednym sklepie .

Anna
Anna
23 grudnia, 2017 17:37

Z tego co wiem, to Małecki nie raz i nie dwa z własnej kieszeni fundował wyjazdy itp. Nigdy natomiast nie słyszałam, aby obecny wójt coś zasponsorował. Mało tego pamiętam, jak pisał w swoje ulotce wyborczej, że 10% swojego uposażenia będzie przeznaczał na cele społeczne. Pokażcie mi co za te pieniądze przez tyle lat kadencji zostało zrobione? Nic. Złotówki nie dał Głowacki ze swojej kieszeni. Obiecywał przetwórnię, że utworzy GZK i będzie dużo miejsc pracy. Gdzie to jest?

Anioł
Anioł
27 grudnia, 2017 21:40

Ale jad. Jak bardzo w oczy kole dobroczynność.

Iga
Iga
27 grudnia, 2017 22:21

Ale jad. Dobroczynność kole w oczy. Żałosne

rysio
rysio
Reply to  Iga
30 grudnia, 2017 15:36

Nie każdy rodzi się filantropem.

Pawel
Pawel
16 marca, 2018 07:14

Taki wizerunek moglby sie sprawdzic ale w Slupsku. Nie w Gminie Aleksandrow.
Dobrze zeby doradcy go uswiadomili.

Polecamy

Back to top button
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!