Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Weź udział w konsultacjach społecznych

Wystartowały konsultacje społeczne nad projektem dokumentu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Piotrków Trybunalski na lata 2024-2030. Zapraszamy mieszkańców do udziału w konsultacjach, które potrwają do 7 października.

Piotrkowski samorząd przygotowuje Gminny Programy Rewitalizacji na lata 2024-2030. Dokument jest współtworzony również przez mieszkańców. Za nami m.in. spacery po mieście z udziałem piotrkowian, podczas których mieszkańcy mogli zgłaszać swoje propozycje, uwagi i spostrzeżenia. Te oraz wiele innych kwestii zostało uwględnionych w projekcie dokumentu, który trafia teraz pod konsultacje społeczne.

– Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych, które rozpoczęły się 8 września. Przez najbliższy miesiąc piotrkowianie mogą się wypowiadać na temat projektu dokumentu – mówią magistraccy urzędnicy.

Uwagi można składać wyłącznie na formularzu konsultacyjnym (do pobrania w załączniku poniżej) 
– w postaci papierowej poprzez osobiste złożenie w punktach informacyjnych Urzędu Miasta, bądź przesłanie na adres: Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, ul. Farna 8, 97-300 Piotrków Trybunalski.
– w postaci elektronicznej poprzez formularz interaktywny, który dostępny jest na stronie www.piotrkow.pl (w zakładce Gospodarka/Programy i strategie/GPR 2030) oraz w Biuletynie Informacji Publicznej (BIP).
W załączniku poniżej publikujemy również projekt Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Piotrków Trybunalski na lata 2024-2030.

WAŻNE!! Nie będą rozpatrywane uwagi, które wpłyną po 7 października 2023 roku oraz te przesłane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!