Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

W strefie parkowania zapłacimy inną aplikacją

Od stycznia 2021 roku za parkowanie samochodu w strefie płatnego parkowania zapłacimy inną aplikacją. Opłaty telefonem będą mogły być wykonywane wyłącznie w aplikacji City ParkApp.

Rezygnacja z – działającej do tej pory – aplikacji moBiLET ma związek z ze zmianą operatora strefy płatnego parkowania, która nastąpi 1 stycznia 2021 roku.

Wszystkie niewykorzystane środki pieniężne zgromadzone w aplikacji moBiLET można odzyskać bez żadnej prowizji. Aby to zrobić należy przesłać mailem dyspozycję zwrotu na adres Biura Obsługi Klienta moBiLET, podać swoje dane i numer konta bankowego.
Ponadto adres e-mail, z którego wysłana zostanie dyspozycja, musi odpowiadać adresowi podanemu przy rejestracji w systemie moBiLET. Wszelkie inne przypadki będą traktowane indywidualnie przez pracowników moBiLET. Szczegółowe informacje na stronie www.mobilet.pl.

Pieniądze zgromadzone w aplikacji moBiLET będzie można także wykorzystać za opłacenie postoju w strefie płatnego parkowania w innych miastach obsługujących tę usługę oraz niezmiennie w komunikacji miejskiej i na parkingach prywatnych w Piotrkowie Trybunalskim tj. przy ul. Dmowskiego („Biedronka”) oraz przy ul. Narutowicza. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kkz
kkz
13 stycznia, 2021 15:49

Poczytajcie sobie komentarze ze sklepu Play . Aplikacja oszukuje , ciągnie kasę za cały dzień . Kto miał interes żeby zamienić chwalony Mobilet na źlę odbierany w kraju CityParkApp ?

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: