Piotrków TrybunalskiWydarzenia

TBS zarządcą budynku poradni na Piomie

Piotrkowska spółka TBS zarządzać będzie obiektem przy Dmowskiego 47, czyli budynkiem poradni lekarskich na Piomie. Umowa z wolnej reki podpisana została na 16 miesięcy. Towarzystwo Budownictwa społecznego za zarządzanie obiektem otrzyma 38 723.58 zł.

– Umowa, którą podpisaliśmy obowiązuje do końca przyszłego roku. I to nie administrowanie, tylko zarządzanie – poprawiła nas Elżbieta Sapińska, prezes piotrkowskiego TBS. Dopytuję zatem, czym różni się zarządzanie od administrowania. – Proszę sobie poczytać kilka książek wydanych na ten temat, nie mam czasu na tłumaczenia… – ucięła Sapińska.

Jak czytamy w BIP, zarządzanie polegać będzie na podejmowaniu wszelkich decyzji i dokonywaniu czynności zmierzających do: utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem, zapewnienia właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości, zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości, bieżącego administrowania nieruchomością, zawierania umów z dostawcami usług w swoim imieniu i na swoją rzecz oraz sprawowania nadzoru nad ich wykonaniem, sprawowania szeroko rozumianego nadzoru technicznego i konserwacji, uzasadnionego inwestowania w tą nieruchomość.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!