Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Szymon Hołownia spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa [FOTO,WIDEO]

Na ostatniej prostej przed pierwszą turą wyborów prezydenta RP, z mieszkańcami Piotrkowa i regionu spotkał się kandydat na ten urząd Szymon Hołownia. Na Rynku Trybunalskim zebrało się kilkaset osób.

– To wspaniałe miasto, jestem absolutnie zachwycony. Mieliśmy olbrzymią frekwencję, było kilkaset osób które bardzo żywo reagowały. To jedno z fajniejszych spotkań tej kampanii. Wszystkie są fajne, ale tutaj była cudowna atmosfera. Spotkanie w Piotrkowie było „spięte” w całość z 360 spotkaniami w całej Polsce. Kończymy kampanię z przytupem. Ta atmosfera która tutaj była, po prostu nas niesie… – mówił w rozmowie z naszym reporterem Szymon Hołownia.

Kandydat na prezydenta zachęcał także do odwiedzenia jego strony internetowej, na której spisany jest jego program wyborczy. – Na ostatniej prostej zachęcam do wejścia na stronę holownia2020.pl i zobaczenia, czy takiej Polski chcą wyborcy. Bo ja mógłbym o moim programie, o wszystkich 14 jego dokumentach opowiadać godzinami. Udało nam się zbudować wspólnotę, wspólnotę ludzi. 15 tysięcy wolontariuszy, setki tysięcy sympatyków a nawet już miliony – to powstało z niczego. Ludzie w Polsce są gotowi na bezpartyjnego prezydenta, który pozwoli wyjść z klinczu PISu i Platformy, który męczy sobą Polskę już od 15 lat. Dajmy szansę czemuś nowemu i zacznijmy rozwiązywać problemy ludzi, a nie polityków – powiedział Hołownia.

KLIKNIJ BY POSŁUCHAĆ
5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x