Piotrków TrybunalskiWydarzenia

„Szansa” z ogromnym dofinansowaniem z RCPS

Do tej pory piotrkowska „Szansa” otrzymała 380 tysięcy złotych z Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, z przeznaczeniem na dokończenie budowy nowej siedziby. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w piątek (02.08) odbyło się posiedzenie komisji, która pozytywnie zaopiniowała kolejne wparcie finansowe dla „Szansy”. Tym razem – o ile zatwierdzi to Zarząd Województwa – ośrodek otrzyma 220 tysięcy złotych.

– Jeśli Zarząd Województwa przyzna Stowarzyszeniu pomoc o której mowa, to oczywiście będziemy bardzo wdzięczni, zwłaszcza że na finiszu budowy każda złotówka się dla nas liczy – powiedziała Hanna Gural, szefowa „Szansy”.

– Będę przekonywał Zarząd Województwa Łódzkiego do tego, by kolejny raz wspomogli piotrkowską „Szansę”. Przypomnę, że w Ośrodku rehabilitowanych jest mnóstwo dzieci z różnym stopniem niepełnosprawności z miasta, powiatu piotrkowskiego, a nawet z powiatów ościennych. Wielu podopiecznym „Szansa” już pomogła, inni czekają na pomoc, dlatego to będą dobrze wydane pieniądze – zapowiedział poseł Grzegorz Lorek.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!