Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Ruszyła budowa bulwarów nad Strawą

Połączenie z ul. Wojska Polskiego i Al. Kopernika oraz stworzenie deptaków nad Strawą – tak będzie wyglądać przebudowana ul. Pereca. Prace już wystartowały.

Na początku przebudowana będzie infrastruktura techniczna: kanalizacja sanitarna, deszczowa, oraz wodociąg. Potem zostaną wykonane nowe chodniki, krawężniki, jezdnie oraz połącznia ul. Pereca z ul. Wojska Polskiego oraz Al. Kopernika. Po zakończonej inwestycji z ul. Wojska Polskiego będzie możliwy wjazd w ul. Pereca. Z kolei od strony Al. Kopernika będzie możliwy zarówno wjazd, jak i wyjazd.

Powstaną także dwa deptaki podkreślające charakter bulwarów nad rzeką Strawą. Po stronie zachodniej ulicy Pereca znajdzie się na odcinku od ul. Starowarszawskiej do ul. Garncarskiej, natomiast po wschodniej stronie od ul. Starowarszawskiej do ul. Zamkowej. W związku z tym, odcinki te będą wyłączone z ruchu kołowego, aby nie powodować uciążliwości wynikających z bezpośredniego tranzytu pomiędzy Wojska Polskiego – Kopernika.

Przebudowa ul. Pereca spowodowała zamknięcie ul. Starowarszawskiej (na wysokości ul. Pereca). Z kolei na ul. Zamkowej oraz ul. Garncarskiej występują ograniczenia ruchu. Prosimy kierowców o ostrożną jazdę.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Broda
Broda
19 lipca, 2019 17:52

Strawa to rzeka czy już strumyczek?

Anonimowo
Anonimowo
20 lipca, 2019 08:33

Jak można mówić o bulwarach przy ścieku ,który nazywa się Strawa.Kiedyś była rzeką ,ale teraz wystarczy się przejść i powąchać.

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!