Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Nowe fakty w sprawie budowy masztu GSM na ulicy Jeziornej

Wracamy do tematu budowy masztu telefonii komórkowej na osiedlu Wierzeje w Piotrkowie. Właściciel działki na której ma powstać ponad 40-metrowa konstrukcja z nadajnikiem (pisaliśmy o tym TUTAJ), złożył do operatora komórkowego prośbę o rozwiązanie umowy najmu terenu pod budowę masztu. Czy w związku z tym, mieszkańcy ulicy Jeziornej w Piotrkowie odetchną z ulgą?

Przypomnijmy, że na ulicy jeziornej ma powstać 45 metrowa wieża, na szczycie której umieszczony będzie nadajnik GSM. Jak udało nam się ustalić, właściciel terenu wypowiedział umowę operatorowi komórkowemu. Te informacje potwierdził w rozmowie z nami Maciej Ciach, przedstawiciel firmy P4 czyli operatora komórkowego sieci Play. – Do firmy która ma budować nadajnik wpłynęło pismo z prośbą o rozwiązanie umowy. Dokument który wpłynął, jest w tej chwili przedmiotem analizy naszych prawników. Za wcześniej jest by podawać jakieś wiążące informacje – dodał.

Taka sama wieża stanęła już na ulicy Dzieci Polskich, co wzbudziło wiele negatywnych emocji wśród mieszkańców tej okolicy.

Zobacz także:

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: