Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Nie wszyscy myśliwi strzelają

– Nie wszyscy myśliwi w każdy weekend chodzą na polowanie – informuje rzecznik prasowy Zarządu Oddziału PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim. – To rzeź a nie polowanie – dodaje inny myśliwy.

– Nie każdy myśliwy regularnie chodzi wa polowanie. Na pewno nie strzelamy do ciężarnych loch. Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi i pewnie nie za każdym razem uda nam się trafić do dzika… – mówi z uśmiechem Miłosz Kwieciński, rzecznik prasowy Zarządu Oddziału PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim. Rzecznik przyznał jednak, że: – Ci którzy będą musieli zrealizować plan, pójdą na polowanie.

– Kategorycznie sprzeciwiam się temu, co dzieje się w lasach. To rzeź a nie polowanie. Ja na pewno nie będę strzelał do dzików. Jestem myśliwym a nie mordercą. To polityka i chęć przypodobania się obecnej władzy rolnikom. Poza tym, gdyby hodowcy trzody chlewnej trzymali się bioasekuracji, to by ASFu nie było. Wiadomo, że dziki ryją na polach, ale gnojowica na pole sama się nie wylewa… – mówi jeden z myśliwych chcący zachować anonimowość.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nie dzik
Nie dzik
11 stycznia, 2019 16:07

A jak chore świnie wybijają to co to jest? Trzeba zlikwidować ognisko choroby . Jeśli nie to będziemy płacić słona kasa za zachodnie mięso. To wszystko to jest na niekorzyść polskiej gospodarki.gdzie ekolodzy i obrońcy przyrody są jak zamek w puszczy Noteckiej się buduje? Kasa dostali to siedzą cicho. A teraz zachód płaci to szum robią.

Anonimowo
Anonimowo
13 stycznia, 2019 13:09

Chorobę tę przenoszą ludzie…. nasza wieprzowina też nie jest najlepszej jakości z wielkich chlewni, pełna chemii ze zwierząt nieznanych odmiany nie wiadomo czym dokładnie karmioną…. więc niczym nie różni się od zachdniejego. …. więc co Trzeba zostać Wegetarianinem i to polecam wszystkim… własne warzywa z ogródka… A za chorobę odpowiadają wyłącznie ludzie…. zabijanie dzików nic nie da…. zamordowanie dzików na zlecenie chodników świń nie ma żadnego sanitarnego uzasadnienia.. równie dobrze rolnicy mogą zmienić profil gospodarstwa. … Podczas ptasiej grypy nikt nie strzelał do ptaków…..

Polecamy

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!