Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kto groził śmiercią posłance Małgorzacie Janowskiej?

Groźby pozbawiania życia otrzymała posłanka okręgu 10. Małgorzata Janowska. Parlamentarzystce przesłano maila z informacją, że w jej biurze poselskim podłożony będzie ładunek wybuchowy. – To już nie pierwsza groźba, którą otrzymuję. (…) Nikomu nie życzę tego strachu. – napisała w mediach społecznościowych posłanka Janowska.

Na skrzynkę mailową posłanki dotarła wiadomość w której czytamy między innymi:

Bomba ma zapalnik elektroniczny skonstruowany przeze mnie samodzielnie. Gwarantuję ci, że zadziała. Mam gigantyczną wiedzę na temat elektroniki. Groźby i ostrzeżenia nie odniosły skutku, dlatego wylecicie w powietrze.

Posłanka Małgorzata Janowska odniosła się do tej sprawy w mediach społecznościowych.

To już nie pierwsza groźba, którą otrzymuję…
Owszem, mogę starać się być odporną, ale nigdy nie mam pewności czy to zwykły żart, czy prawdziwe ostrzeżenie. Jako Poseł na Sejm RP muszę być przygotowana na takie sytuacje, jednak przede wszystkim jestem zwykłym człowiekiem – matką, żoną i córką – który każdego dnia obawia się o zdrowie i życie swojej rodziny. Nikomu nie życzę tego strachu. Chociaż zdaję sobie sprawę, że być może to walka z wiatrakami, ale aktualnie trwają czynności wyjaśniające prowadzone przez bełchatowską policję.

– Bełchatowska policja przyjęła w tej sprawie zawiadomienie. – powiedziała nam nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie. – Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce natychmiast udali się policyjni pirotechnicy którzy przeszukali biuro poselskie. Po sprawdzeniu wszystkich pomieszczeń, nie znaleziono żadnych ładunków wybuchowych.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: