Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Małgorzata Janowska nie składa broni i walczy o Senat. „Czyżby się mnie bali?”

Jak udało nam się ustalić, Małgorzata Janowska wystartuje w wyborach do Senatu. Posłanka klubu parlamentarnego PiS, która nie znalazła się na liście do Sejmu, w 2 dni zebrała wymaganą liczbę podpisów, i będzie kandydatką do izby wyższej parlamentu. W mediach społecznościowych podsumowała sytuację związaną z partią. – „Czyżby się mnie bali?” dopytuje posłanka.

Wpis posłanki Małgorzaty Janowskiej pojawił się we wtorek. – I jak historia lubi się powtarzać, nie dano mnie na listy Prawa i Sprawiedliwości tylko dlatego, ze byłam zagrożeniem, bo za dużo zrobiłam dla regionu i walczyłam o energetykę, to teraz chcą karać wszystkich ludzi, którzy są mi przyjaźni. Czyżby się mnie bali? – napisała na twitterze.

Udało nam się ustalić. że Małgorzata Janowska o wejście do Senatu będzie ubiegała się z Komitetu Wyborczego Polska Jest Jedna. Zapowiada się bardzo emocjonujące starcie między związaną dotychczas z PiS Janowską, a wystawionym z ramienia tej samej partii Wiesławem Dobkowskim.

Z okręgu wyborczego nr 28, obejmującego obszar powiatów bełchatowskiego, piotrkowskiego i radomszczańskiego oraz miasta Piotrkowa Trybunalskiego, o mandat senatora będą ubiegali się również Marek Mazur z ramienia Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej, a także Marek Kwapisiewicz z KW Konfederacja Wolność i Niepodległość.

2.5 4 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!