Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Konkurs i Marsz STU Świateł

Już dziś, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami Piotrkowa przejdzie Marsz STU Świateł. Początek, o 17.00, na cmentarzu wojennym przy ulicy Partyzantów, koniec przy Pomniku Legionów Polskich przy al. Piłsudskiego. Szczegółowa trasa na plakacie.

– Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszym marszu. Prosimy by zabrać ze sobą flagi narodowe. Każdy uczestnik otrzyma biało – czerwony wiatraczek. Idzie z nami Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Kamieńska, a śpiew solowy będzie w wykonaniu solistów chóru przy II LO w Piotrkowie Trybunalskim – powiedziała posłanka Elżbieta Radziszewska.

Dodatkowo, Stowarzyszenie Fotograficzne „Kreatywni” ogłosiło konkurs na fotoreportaż z marszu. – Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym dla amatorów. Zasady są proste. Do konkursu wybieramy 3 zdjęcia i umieszczamy je w specjalnym albumie na facebookowej grupie „Piotrków i Okolice w Obiektywie”. Pamiętajmy, by fotografie oznaczyć hasztagiem #konkurs100PT. Zdjęcia publikujemy do 23 listopada. Dla laureatów przewidziane są specjalne nagrody – poinformował Artur Popiołek z Kreatywnych.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!