Piłka ręcznaSportWydarzenia

Kolejna porażka Piotrcovii!

Autor: Jacek Marcinkowski

Pierwszy raz w nowym roku Piotrcovia rozegrała mecz ligowy. Szczypiornistki rozegrały spotkanie w Elblągu z miejscowym Startem.

Pierwszą bramkę z karnego rzuciła Świerczek i było 1-0 dla miejscowych; szybka kontra, rzut Despodovskiej: 1-1. Jeszcze w 7 minucie było 2-2 i nagle Piotrcovia stanęła! Pytanie do trenera Bystrama: dlaczego do 15 minuty nie poprosił o czas, kiedy nasze zawodniczki przegrywały już 7-2?

Niestety do końca pierwszej połowy nic się nie zmieniło i Start prowadził 17-9. Druga połowa to spektakl do jednej bramki, przeważały w każdej dziedzinie miejscowe zawodniczki, a Piotrcovia była tylko tłem i mecz zakończył się wynikiem 31-17 dla Elbląga.

Składy:
MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Opelt, Sarnecka – Klonowska 3, Senderkiewicz 5, Zaleśny 1, Kopertowska 2, Wypych 1, Wasilewska, Ciura, Cygan, Ivanović, Belmas 2, Despodovska 2, Gajewska, Małecka 1.

EKS Start Elbląg: Bałdyga, Pająk – Balsam, Choromańska 3, Świerczek 8, Waga 1, Jędrzejczyk 1, Wtulich, Tarczyluk, Trbović 3, Gadzina 4, Świerżewska 5, Uścinowicz, Stapurewicz 2, Yashchuk 3.

 

 

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close