Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Firma z powiatu piotrkowskiego finalistą konkursu Business Centre Club

W Oxford Tower w Warszawie odbył się uroczysty finał konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki organizowanego przez Business Centre Club, podczas którego nagrodzeni zostali laureaci tegorocznej edycji we wszystkich kategoriach. Finalistą jest firma Kandy z powiatu piotrkowskiego. To nowoczesny zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego.

Ambasador Polskiej Gospodarki to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej na m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Jednym z finalistów konkursu jest firma Kandy, która otrzymała nagrodę w kategorii Najwyższa Jakość. To wyróżnienie dla firm, wyróżniających się na swoim rynku wysokimi standardami w działalności biznesowej, nieustępującymi najwyższym jakościowym standardom branżowym.

– Nagroda, którą otrzymaliśmy, przyznawana jest w cyklu Ambasador Polskiej Gospodarki. Otrzymaliśmy ją w kategorii „Najwyższa Jakość”. Nasze produkcja ma zastosowanie w przemyśle spożywczym, między innymi w branży mleczarskiej i produkty te, muszą cechować się bardzo wysoką jakością. Najmniejsze skażenie mikrobiologiczne, wiązałoby się z ogromnymi problemami – powiedział w rozmowie z nami Stanisław Socik dyrektor honorowy firmy Kandy. – Mamy jednak doskonałą załogę. To przede wszystkim sprawdzeni ludzie z bardzo dobrym wykształceniem. Przypomnę, że nasza firma działa od 1985 roku. Nagroda od tak prestiżowej instytucji jaką jest Business Centre Club, na pewno pomaga w rozmowach z przyszłymi kontrahentami – dodał Stanisław Socik.

– Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny Business Centre Club doceniło naszą firmę i przyznało to ważne wyróżnienie, tym razem w kategorii Najwyższa Jakość. To oznacza, że idzie nam wciąż całkiem nieźle. Dziękujemy naszym pracownikom za zaangażowanie a klientom za zaufanie. Bez Was takie nagrody nie miałyby racji bytu – czytamy na fecbookowym profilu firmy Kandy.

Firma Kandy działa od 1985 roku. Oferuje niezwykle szeroki asortyment różnorodnych komponentów owocowych i kremowych: termostabilnych nadzień do ciastek, polew do lodów, wsadów do jogurtów, owoców kandyzowanych.

5 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!