Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Firma z Piotrkowa Trybunalskiego z nagrodą Business Centre Club

Piotrkowska firma „Kandy” otrzymała Złotą Statuetkę w konkursie Lider Polskiego Biznesu, organizowanego od 1991 roku przez Business Centre Club. W konkursie uczestniczą członkowie BCC, niezależnie od profilu produkcji firmy, świadczonych usług czy struktury własności, którzy w ubiegłych latach nie zdobyli tytułu Lidera Polskiego Biznesu. Nominacje (przyznawane od 1993 roku) i Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów, która odbywa się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Firma „Kandy” przez minione 33 lata prowadzona była przez Stanisława Socika. Od stycznia stery przejął syn – Dariusz Socik. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją aseptycznych przetworów owocowych dla przemysłu mleczarskiego, cukierniczego, lodziarskiego i napojów. Ponadto „Kandy” to sadownictwo (jabłonie) i wynajem własnych powierzchni magazynowych. Posiada przedstawicielstwa m.in. w Grecji, Anglii, Hiszpanii, Czechach. Do konkursu Lidera Polskiego Biznesu 2018, nominowani byli za doskonałą rentowność, dynamiczny i konsekwentny rozwój, a także wspieranie i finansowanie inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej. – Nagroda jest dla mnie zwieńczeniem mojego 33-letniego prowadzenia firmy. W tym roku drogą sukcesji przejął ją mój syn. To daje gwarancję, na jej dalsze funkcjonowanie i rozwój. W związku z tym, że duża część naszej produkcji idzie na eksport, to myślę, że taka nagroda niewątpliwie przynosi prestiż dla naszej firmy – mówił tuż po odebraniu statuetki Stanisław Socik.

Foto: youtube BCC

Zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku, mogą w następnej edycji konkursu ubiegać się o Diament do Złotej Statuetki. Podczas tegorocznej gali Diamenty otrzymały 54 firmy.

Foto: Dariusz Kowalski i BCC

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!