GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Wolbórz najwyżej w rankingu

Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. 

W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyło się podsumowanie rankingu najlepszych gmin województwa łódzkiego. W III rankingu organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im Jerzego Regulskiego laureatem został po raz kolejny Wolbórz. zajmując I miejsce w powiecie piotrkowskim. Nagrodę odebrał Andrzej Jaros – burmistrz Wolborza. 

– Fundacja prowadzi ranking miast i gmin w całym kraju, Analitycy biorą pod uwagę głównie wskaźniki ekonomiczne danego samorządu, dlatego ten ranking jest miarodajny, wiarygodny i bardzo istotny dla zarządzających, bo pokazuje najlepszych, ale także odsłania te obszary, które są do poprawy. Bardzo się cieszę, że Wolbórz w takich rankingach jest w czołówce polskich samorządów, mocno na to pracuje zespół moich pracowników, bardzo serdecznie im za to dziękuje, a mieszkańców zapewniam, że nie spoczywamy na laurach, wiele jest do zrobienia w naszej gminie. – podsumował Andrzej Jaros.

Wolbórz już po raz trzeci został liderem powiatu piotrkowskiego w rankingu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im Jerzego Regulskiego.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!