GminyWażne wiadomościWolbórzWydarzenia

Dubilas nagrodzona przez ministra

Kamila Dubilas, dyrektorka Wolborskiego Centrum Kultury została odznaczona przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Odznaką Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej.

W Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbył się koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Wydarzenie zorganizowane zostało na podsumowanie projektu „Rowerowy Rajd Modrzewskiego z okazji 750-lecia nadania Wolborzowi praw miejskich”. Projekt realizowało Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki w ramach programu Moce NadŁódzkie ze środków samorzadu województwa łódzkiego.

W trakcie koncertu Kamila Anna Dubilas dyrektor WCK otrzymała Odznakę Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

– Pani Kamila Dubilas, to niezwykle kreatywna dyrektor Wolborskiego Centrum Kultury. Pani Kamila łączy pasję zawodową z niezwykłą umiejętnością integrowania środowisk twórczych i aktywnych społecznie. Gratuluję i życzę powodzenia w realizacji kolejnych projektów i planów. – powiedział wręczając odznakę w imieniu ministra, poseł Grzegorz Lorek. 

Gratulacje dyrektorce Kamili Dubilas złożył także Andrzej Jaros burmistrz Wolborza, który powołał ją na to stanowisko w styczniu 2017 r. 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!